Seminarium zaawansowane

Seminaria Zaawansowane :

 • Stopień Pierwszy Zaawansowany:
  Kiedy praktykujący znają najczęstsze scenariusze zabiegów. Następnym krokiem jest skupienie się na istotnych detalach. W pierwszym zaawansowanym seminarium, uczniowie pracują głównie z dolną częścią ciała, Chociaż techniki skupiają się na niższych partiach, nadal mają wpływ na cały system, może to być postrzegane jako korzeń dla całego ciała. Zestaw technik, które są przekazane w pierwszym zaawansowanym stopniu zawiera pracę na liniach energetycznych jak też pracę strukturalną na stawach oraz punktach ucisku. Techniki pociągania, rozciągania, oraz mobilizacji, pozwalają na pewne przywrócenie oryginalnej struktury ciała.
 • Stopień Drugi Zaawansowany:
  Techniki, które są oferowane w seminarium zaawansowanym stopień drugi, głównie skupiają się na poziomie intuicji, która wymaga pewnej ilości praktycznego doświadczenia. Techniki najlepiej opisuje słowo „potrząsanie”, ponieważ praktykujący będzie używał łagodnego sposobu potrząsania. Takie ruchy są w stanie rozpuścić nawet nieświadome blokady w ciele. Prawie nikt nie jest w stanie opierać się tego rodzaju technikom, dlatego są one tak pełne mocy.
 • Stopień Trzeci Zaawansowany:
  Trzeci z czterech zaawansowanych stopni Jivaka Body & Mind, skupia się na esencjonalnych i bardziej wrażliwych częściach ciała jak twarz, głowa i brzuch. Poprzez pracę w tych obszarach, głębsze poziomy ciała mogą zostać rozluźnione. Uczestnictwo w trzecim zaawansowanym seminarium jest przewidziane tylko dla zaawansowanych praktykujących, ponieważ wymagana jest pewna ilość doświadczenia i intuicji by zrozumieć techniki oraz nauki.
 • Stopień Czwarty Zaawansowany:
  Seminarium zaawansowane stopień czwarty związane jest wyłącznie z kanałami energetycznymi. W celu wzięcia udziału w tym seminarium, praktykujący muszą ukończyć wszystkie poprzednie seminaria, oraz powinni zgromadzić dużo praktycznego doświadczenia. W tym seminarium będzie zademonstrowane, w jaki sposób przepływ energii znajduje swoją drogę poprzez ciało, co go blokuje, a najważniejsze jak może zostać stymulowany w zdrowy sposób.